MCR10ERTJ754
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ754 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR10ERTJ754
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 750K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: MCR10ERTJ754.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR10ERTJ754
Tau Wae MCR10ERTJ754 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 750K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4604 pcs Pepa Raraunga MCR10ERTJ754.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa MCR Tuhinga 750 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RHM750KCPCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film