MCR10ERTJ683
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10ERTJ683 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR10ERTJ683
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 68K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: MCR10ERTJ683.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR10ERTJ683
Tau Wae MCR10ERTJ683 Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 68K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8615830 pcs Pepa Raraunga MCR10ERTJ683.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa MCR
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa RHM68KCPDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MCR10ERTJ683
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 68k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 68K OHM 5% 1/8W 0805