MCR10ERTJ472
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ472 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR10ERTJ472
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: MCR10ERTJ472.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR10ERTJ472
Tau Wae MCR10ERTJ472 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4232 pcs Pepa Raraunga MCR10ERTJ472.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa MCR Tuhinga 4.7 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Cut Tape (CT)