MCR10ERTJ133
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ133 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR10ERTJ133
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 13K OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: MCR10ERTJ133.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR10ERTJ133
Tau Wae MCR10ERTJ133 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 13K OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12268314 pcs Pepa Raraunga MCR10ERTJ133.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa MCR Tuhinga 13 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RHM13KCPDKR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 13 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film