MCR100JZHJ331
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHJ331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR100JZHJ331
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 5% 1W 2512
Ngā Rauemi: MCR100JZHJ331.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR100JZHJ331
Tau Wae MCR100JZHJ331 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 5% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4949 pcs Pepa Raraunga MCR100JZHJ331.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Raupapa MCR Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RHM330BCCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film