MCR100JZHFSR062
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHFSR062 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR100JZHFSR062
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.062 OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: MCR100JZHFSR062.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR100JZHFSR062
Tau Wae MCR100JZHFSR062 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.062 OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5479 pcs Pepa Raraunga MCR100JZHFSR062.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 200/ +800ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Raupapa MCR Tuhinga 62 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RHM.062XDKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 62 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film