MCR100JZHF2002
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHF2002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR100JZHF2002
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 20K OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: MCR100JZHF2002.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR100JZHF2002
Tau Wae MCR100JZHF2002 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 20K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187275 pcs Pepa Raraunga MCR100JZHF2002.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Raupapa MCR Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa RHM20.0KBBDKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film