MCR03EZPJ180
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ180 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR03EZPJ180
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 18 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: MCR03EZPJ180.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR03EZPJ180
Tau Wae MCR03EZPJ180 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 18 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5508 pcs Pepa Raraunga MCR03EZPJ180.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa MCR Tuhinga 18 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RHM18GTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 18 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film