MCR03EZPFX1541
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFX1541 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR03EZPFX1541
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.54K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: MCR03EZPFX1541.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR03EZPFX1541
Tau Wae MCR03EZPFX1541 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 1.54K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5815 pcs Pepa Raraunga MCR03EZPFX1541.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa MCR Tuhinga 1.54 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)