MCR03ERTJ200
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTJ200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR03ERTJ200
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 20 OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: MCR03ERTJ200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR03ERTJ200
Tau Wae MCR03ERTJ200 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 20 OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5500 pcs Pepa Raraunga MCR03ERTJ200.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa MCR Tuhinga 20 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa RHM20CGCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film