MCR03ERTJ124
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR03ERTJ124 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR03ERTJ124
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: MCR03ERTJ124.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR03ERTJ124
Tau Wae MCR03ERTJ124 Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6660307 pcs Pepa Raraunga MCR03ERTJ124.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa MCR
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa RHM120KCGDKR Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MCR03ERTJ124
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 120k Ohm ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 120K OHM 5% 1/10W 0603