MCR01MRTJ331
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTJ331 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR01MRTJ331
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 330 OHM 5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.MCR01MRTJ331.pdf2.MCR01MRTJ331.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR01MRTJ331
Tau Wae MCR01MRTJ331 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 330 OHM 5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4505 pcs Pepa Raraunga 1.MCR01MRTJ331.pdf2.MCR01MRTJ331.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa MCR Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa RHM330CETR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film