MCR006YZPJ473
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YZPJ473 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR006YZPJ473
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 47K OHM 5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: MCR006YZPJ473.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR006YZPJ473
Tau Wae MCR006YZPJ473 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 47K OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5683 pcs Pepa Raraunga MCR006YZPJ473.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa MCR Tuhinga 47 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa RHM47KAGTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film