MCR006YRTJ511
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR006YRTJ511 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR006YRTJ511
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 510 OHM 5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.MCR006YRTJ511.pdf2.MCR006YRTJ511.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR006YRTJ511
Tau Wae MCR006YRTJ511 Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4785484 pcs Pepa Raraunga 1.MCR006YRTJ511.pdf2.MCR006YRTJ511.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±250ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa MCR
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa RHM510CCTR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga MCR006YRTJ511
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
FIFO 2 Whakaahua nui 510 Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 5% 1/20W 0201