MCR006YRTF3000
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTF3000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCR006YRTF3000
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 300 OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.MCR006YRTF3000.pdf2.MCR006YRTF3000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCR006YRTF3000
Tau Wae MCR006YRTF3000 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 300 OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6850512 pcs Pepa Raraunga 1.MCR006YRTF3000.pdf2.MCR006YRTF3000.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa MCR Tuhinga 300 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa RHM300CBCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 300 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film