MCH185FN102ZK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH185FN102ZK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH185FN102ZK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 50V Y5V 0603
Ngā Rauemi: MCH185FN102ZK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH185FN102ZK
Tau Wae MCH185FN102ZK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 50V Y5V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4880 pcs Pepa Raraunga MCH185FN102ZK.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1180-1
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono General Purpose