MCH185AR75CK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH185AR75CK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH185AR75CK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.75PF 50V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: MCH185AR75CK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH185AR75CK
Tau Wae MCH185AR75CK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 0.75PF 50V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4700 pcs Pepa Raraunga MCH185AR75CK.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1087-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.75pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 0.75pF Nga tono General Purpose