MCH185A511JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH185A511JK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH185A511JK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 510PF 50V C0G/NP0 0603
Ngā Rauemi: MCH185A511JK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH185A511JK
Tau Wae MCH185A511JK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 510PF 50V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4208 pcs Pepa Raraunga MCH185A511JK.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 511-1155-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Te kaha 510pF Nga tono General Purpose