MCH155FN222ZK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH155FN222ZK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 50V Y5V 0402
Ngā Rauemi: MCH155FN222ZK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH155FN222ZK
Tau Wae MCH155FN222ZK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 50V Y5V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5072 pcs Pepa Raraunga MCH155FN222ZK.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 511-1080-2
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono General Purpose