MCH155A4R3CK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH155A4R3CK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH155A4R3CK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Ngā Rauemi: MCH155A4R3CK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH155A4R3CK
Tau Wae MCH155A4R3CK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4297 pcs Pepa Raraunga MCH155A4R3CK.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.25pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 511-1018-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 4.3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Te kaha 4.3pF Nga tono General Purpose