MCH032CN331KK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032CN331KK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCH032CN331KK
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 25V X7R 0201
Ngā Rauemi: MCH032CN331KK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCH032CN331KK
Tau Wae MCH032CN331KK Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 25V X7R 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3963 pcs Pepa Raraunga MCH032CN331KK.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.012" (0.30mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 511-1417-2
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Te kaha 330pF