LTR50UZPJ1R5
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPJ1R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTR50UZPJ1R5
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.5 OHM 1W 2010 WIDE
Ngā Rauemi: LTR50UZPJ1R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTR50UZPJ1R5
Tau Wae LTR50UZPJ1R5 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 1.5 OHM 1W 2010 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 827047 pcs Pepa Raraunga LTR50UZPJ1R5.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Raupapa LTR Tuhinga 1.5 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film