LTR18EZPJ363
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPJ363 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTR18EZPJ363
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 36K OHM 3/4W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: LTR18EZPJ363.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTR18EZPJ363
Tau Wae LTR18EZPJ363 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 36K OHM 3/4W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3656671 pcs Pepa Raraunga LTR18EZPJ363.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0612 (1632 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Raupapa LTR Tuhinga 36 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 36 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film