LTR18EZPFLR330
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPFLR330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTR18EZPFLR330
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.33 OHM 1W 1206 WIDE
Ngā Rauemi: LTR18EZPFLR330.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTR18EZPFLR330
Tau Wae LTR18EZPFLR330 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.33 OHM 1W 1206 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 360102 pcs Pepa Raraunga LTR18EZPFLR330.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema 0/ +150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0612 (1632 Metric) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Raupapa LTR Tuhinga 330 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Ētahi Ingoa RHM1223CT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film