LTR10EZPJ750
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EZPJ750 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTR10EZPJ750
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 1/4W 0805 WIDE
Ngā Rauemi: LTR10EZPJ750.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTR10EZPJ750
Tau Wae LTR10EZPJ750 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 1/4W 0805 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3988725 pcs Pepa Raraunga LTR10EZPJ750.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Raupapa LTR Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film