LTR10EVHJLR13
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EVHJLR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LTR10EVHJLR13
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.13 OHM 1/2W 0805 WIDE
Ngā Rauemi: LTR10EVHJLR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LTR10EVHJLR13
Tau Wae LTR10EVHJLR13 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.13 OHM 1/2W 0805 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 847035 pcs Pepa Raraunga LTR10EVHJLR13.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±150ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Raupapa LTR Tuhinga 130 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Ētahi Ingoa RHM.13BTTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 130 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Te hanganga Thick Film