KTR25JZPJ824
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR25JZPJ824 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTR25JZPJ824
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 820K OHM 5% 1/3W 1210
Ngā Rauemi: KTR25JZPJ824.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTR25JZPJ824
Tau Wae KTR25JZPJ824 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 820K OHM 5% 1/3W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1466826 pcs Pepa Raraunga KTR25JZPJ824.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa KTR Tuhinga 820 kOhms
Mana (Watts) 0.333W, 1/3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film