KTR18EZPJ821
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPJ821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTR18EZPJ821
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 820 OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: KTR18EZPJ821.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTR18EZPJ821
Tau Wae KTR18EZPJ821 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 820 OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4200625 pcs Pepa Raraunga KTR18EZPJ821.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa KTR Tuhinga 820 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)