KTR18EZPJ203
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPJ203 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTR18EZPJ203
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 20K OHM 5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: KTR18EZPJ203.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTR18EZPJ203
Tau Wae KTR18EZPJ203 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 20K OHM 5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4103678 pcs Pepa Raraunga KTR18EZPJ203.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa KTR Tuhinga 20 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa RHM20KPTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film