KTR10EZPJ5R1
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPJ5R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTR10EZPJ5R1
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 5.1 OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: KTR10EZPJ5R1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTR10EZPJ5R1
Tau Wae KTR10EZPJ5R1 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 5.1 OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3730803 pcs Pepa Raraunga KTR10EZPJ5R1.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa KTR Tuhinga 5.1 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa RHM5.1BTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.1 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Te hanganga Thick Film