KTR10EZPJ390
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPJ390 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KTR10EZPJ390
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 39 OHM 5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: KTR10EZPJ390.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KTR10EZPJ390
Tau Wae KTR10EZPJ390 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 39 OHM 5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4014601 pcs Pepa Raraunga KTR10EZPJ390.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa KTR Tuhinga 39 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, High Voltage
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 39 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film