KDZTR3.9A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZTR3.9A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZTR3.9A
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 3.9V 1W PMDU
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZTR3.9A
Tau Wae KDZTR3.9A Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 3.9V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5123 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 3.9V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato PMDU Raupapa -
Mana - Max 1W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa KDZTR3.9ADKR
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 3.9V 1W ±5% Surface Mount PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 40µA @ 1V