KDZTFTR5.6B
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
KDZTFTR5.6B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KDZTFTR5.6B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 5.6V 1W PMDU
Ngā Rauemi: KDZTFTR5.6B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KDZTFTR5.6B
Tau Wae KDZTFTR5.6B Kaihanga Rohm Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 1W PMDU Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 522598 pcs Pepa Raraunga KDZTFTR5.6B.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown PMDU Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Mana - Max 1W
Ko te poari SOD-123F Ētahi Ingoa KDZTFTR5.6BTR
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga KDZTFTR5.6B
Tae (Max) (Zzt) 5.6V Whakaahua nui Zener Diode 1W Surface Mount PMDU
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Te Whirihoranga Diode 20µA @ 1.5V
Whakaahuatanga DIODE ZENER 5.6V 1W PMDU I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr -