GMR100HTCFIR220
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
GMR100HTCFIR220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMR100HTCFIR220
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES 0.22 OHM 1% 3W 2512
Ngā Rauemi: GMR100HTCFIR220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMR100HTCFIR220
Tau Wae GMR100HTCFIR220 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES 0.22 OHM 1% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110184 pcs Pepa Raraunga GMR100HTCFIR220.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa GMR Tuhinga 220 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa 511-1689-1
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Metal Element Te hanganga Metal Element
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GMR8
GMR8
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" 58A
I roto i te taonga: 3510 pcs
Tikiake:
RFQ
GMR8TI
GMR8TI
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" 58A TNCM
I roto i te taonga: 2639 pcs
Tikiake:
RFQ
GMR100HTBFA10L0
GMR100HTBFA10L0
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 1% 3W 2512
Tikiake: GMR100HTBFA10L0.pdf
GMR8U
GMR8U
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" RG58U
GMR8PI
GMR8PI
Whakaahuatanga: MOUNT MAGN 3/4" 58A UHFM