ESR18EZPF2803
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF2803 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESR18EZPF2803
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 280K OHM 1% 1/2W 1206
Ngā Rauemi: ESR18EZPF2803.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESR18EZPF2803
Tau Wae ESR18EZPF2803 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 280K OHM 1% 1/2W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4234267 pcs Pepa Raraunga ESR18EZPF2803.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa ESR Tuhinga 280 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 280 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film