ESR01MZPF6803
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPF6803 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESR01MZPF6803
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua RES SMD 680K OHM 1% 1/5W 0402
Ngā Rauemi: ESR01MZPF6803.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESR01MZPF6803
Tau Wae ESR01MZPF6803 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 680K OHM 1% 1/5W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2150233 pcs Pepa Raraunga ESR01MZPF6803.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa ESR Tuhinga 680 kOhms
Mana (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 680 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film