EDZCTE616.8B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZCTE616.8B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EDZCTE616.8B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 150MW EMD2
Ngā Rauemi: EDZCTE616.8B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EDZCTE616.8B
Tau Wae EDZCTE616.8B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 150MW EMD2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 486008 pcs Pepa Raraunga EDZCTE616.8B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato EMD2 Raupapa -
Mana - Max 150mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-79, SOD-523 Ētahi Ingoa EDZCTE616.8BCT
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 150mW ±2% Surface Mount EMD2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V