CDZT2RA6.8B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZT2RA6.8B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDZT2RA6.8B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 6.8V 100MW VMN2
Ngā Rauemi: CDZT2RA6.8B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDZT2RA6.8B
Tau Wae CDZT2RA6.8B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 6.8V 100MW VMN2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 694165 pcs Pepa Raraunga CDZT2RA6.8B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato VMN2 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-923 Ētahi Ingoa CDZT2RA6.8BDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 6.8V 100mW ±2% Surface Mount VMN2
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500nA @ 3.5V