CDZT2R15B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
CDZT2R15B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDZT2R15B
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 15V 100MW VMN2
Ngā Rauemi: CDZT2R15B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDZT2R15B
Tau Wae CDZT2R15B Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DIODE ZENER 15V 100MW VMN2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 731054 pcs Pepa Raraunga CDZT2R15B.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 15V Te manawanui ±2%
Pūrere Pūrere Whakarato VMN2 Raupapa -
Mana - Max 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-923 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 42 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 15V 100mW ±2% Surface Mount VMN2 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 11V