BU46K312G-TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU46K312G-TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU46K312G-TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC DETECTOR VOLT 3.12V SSOP
Ngā Rauemi: 1.BU46K312G-TL.pdf2.BU46K312G-TL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU46K312G-TL
Tau Wae BU46K312G-TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC DETECTOR VOLT 3.12V SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 375774 pcs Pepa Raraunga 1.BU46K312G-TL.pdf2.BU46K312G-TL.pdf
Putanga - Tae 3.1V Momo Voltage Detector
Whakaputa Push-Pull, Totem Pole Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)