BU45K302G-TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU45K302G-TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU45K302G-TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC DETECTOR VOLT 3.02V SSOP
Ngā Rauemi: 1.BU45K302G-TL.pdf2.BU45K302G-TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU45K302G-TL
Tau Wae BU45K302G-TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC DETECTOR VOLT 3.02V SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 469976 pcs Pepa Raraunga 1.BU45K302G-TL.pdf2.BU45K302G-TL.pdf
Putanga - Tae 3V Momo Voltage Detector
Pūrere Pūrere Whakarato 3-SSOP Raupapa -
Tautuhi Tautuhi 120 ms Minimum Tautuhi anō Active Low
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Whakaputa Open Drain or Open Collector Ētahi Ingoa BU45K302G-TLTR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Te maha o nga Taumaha Aroturuki 1