BU25TA2WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU25TA2WHFV-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU25TA2WHFV-TR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 200MA HVSOF5
Ngā Rauemi: 1.BU25TA2WHFV-TR.pdf2.BU25TA2WHFV-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU25TA2WHFV-TR
Tau Wae BU25TA2WHFV-TR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 200MA HVSOF5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 348573 pcs Pepa Raraunga 1.BU25TA2WHFV-TR.pdf2.BU25TA2WHFV-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.8V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato HVSOF5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-665 PSRR 65dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BU25TA2WHFVTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA HVSOF5
I teie nei - Quiescent (Iq) 95µA Nama - Whakaputa 200mA