BU18SD5WG-TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU18SD5WG-TL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU18SD5WG-TL
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 500MA 5SSOP
Ngā Rauemi: 1.BU18SD5WG-TL.pdf2.BU18SD5WG-TL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU18SD5WG-TL
Tau Wae BU18SD5WG-TL Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 500MA 5SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129184 pcs Pepa Raraunga 1.BU18SD5WG-TL.pdf2.BU18SD5WG-TL.pdf
Rae Tae (Max) 0.29V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-SSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 68dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BU18SD5WG-TLCT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 5-SSOP
I teie nei - Quiescent (Iq) 80µA Nama - Whakaputa 500mA