BU11TD3WG-GTR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU11TD3WG-GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BU11TD3WG-GTR
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.1V 200MA 5SSOP
Ngā Rauemi: 1.BU11TD3WG-GTR.pdf2.BU11TD3WG-GTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BU11TD3WG-GTR
Tau Wae BU11TD3WG-GTR Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.1V 200MA 5SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 487720 pcs Pepa Raraunga 1.BU11TD3WG-GTR.pdf2.BU11TD3WG-GTR.pdf
Rae Tae (Max) 1.1V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-SSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 70dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa BU11TD3WG-GTRTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 200mA 5-SSOP I teie nei - Quiescent (Iq) 60µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable