BSM180D12P2C101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BSM180D12P2C101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSM180D12P2C101
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 1200V 180A MODULE
Ngā Rauemi: 1.BSM180D12P2C101.pdf2.BSM180D12P2C101.pdf3.BSM180D12P2C101.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 211 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 211 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSM180D12P2C101
Tau Wae BSM180D12P2C101 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 1200V 180A MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 35.2mA Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs -
Mana - Max 1130W Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 23000pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Pānga Silicon Carbide (SiC) Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1200V (1.2kV)
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 204A (Tc) 1130W Module I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 204A (Tc)