BSM120D12P2C005
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BSM120D12P2C005 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BSM120D12P2C005
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 1200V 120A MODULE
Ngā Rauemi: 1.BSM120D12P2C005.pdf2.BSM120D12P2C005.pdf3.BSM120D12P2C005.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 297 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 297 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BSM120D12P2C005
Tau Wae BSM120D12P2C005 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 1200V 120A MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Vgs (th) (Max) @ Id 2.7V @ 22mA Pūrere Pūrere Whakarato Module
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs -
Mana - Max 780W Packaging Bulk
Paa / Case Module Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 10V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs - Momo FET 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Pānga Silicon Carbide (SiC) Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 1200V (1.2kV)
Whakaahuatanga Taipitopito Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 120A (Tc) 780W Module I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)