BR24T16FVT-WE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR24T16FVT-WE2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR24T16FVT-WE2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8TSSOP
Ngā Rauemi: 1.BR24T16FVT-WE2.pdf2.BR24T16FVT-WE2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR24T16FVT-WE2
Tau Wae BR24T16FVT-WE2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga IC EEPROM 16K I2C 400KHZ 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 220960 pcs Pepa Raraunga 1.BR24T16FVT-WE2.pdf2.BR24T16FVT-WE2.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 1.6 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP-B
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa BR24T16FVT-WE2CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 16Kb (2K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 16Kb (2K x 8) I²C 400kHz 8-TSSOP-B Whero Whero 400kHz