BP5510-24
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BP5510-24
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 5W
Ngā Rauemi: BP5510-24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BP5510-24
Tau Wae BP5510-24 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 5W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4597 pcs Pepa Raraunga BP5510-24.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 500V
Momotuhi - Input (Min) 10.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 13.2V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.28" L x 0.54" W x 0.95" H (32.6mm x 13.6mm x 24.2mm)
Raupapa - Mana (Watts) 5W
Packaging Tray Paa / Case 11-SIP Module, 7 Leads
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 200mA 10.8V - 13.2V Input
Nama - Whakaputa (Max) 200mA Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BP5718A12
BP5718A12
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 1A 12W
I roto i te taonga: 5065 pcs
Tikiake: BP5718A12.pdf
RFQ
BP5717
BP5717
Kaihanga: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga: IC AC/DC CONVERTER ISO 12SIP
I roto i te taonga: 5965 pcs
Tikiake: BP5717.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 5V 6W
Tikiake: BP5450.pdf
BP5313A
BP5313A
Whakaahuatanga: IC DC/DC CONVERTER STEPUP 11-SIP
Tikiake: BP5313A.pdf
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 1W