BM6102FV-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BM6102FV-CE2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua DGTL ISO 2.5KV GATE DRVR 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.BM6102FV-CE2.pdf2.BM6102FV-CE2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BM6102FV-CE2
Tau Wae BM6102FV-CE2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5726 pcs Pepa Raraunga 1.BM6102FV-CE2.pdf2.BM6102FV-CE2.pdf
Tuhinga o mua 14 V ~ 20 V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) - Hangarau Magnetic Coupling
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SSOP-BW Raupapa Automotive, AEC-Q100
Te Whakatika / Hinga Te Wā (Tatau) 50ns, 50ns Whakaritea te Whakawhānui Nui (Max) -
Whakatakotoranga Tangata tpLH / tpHL (Max) 200ns, 200ns Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-SSOP (0.240", 6.10mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Te maha o nga pouaka 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 5A, 1A Gate Driver Magnetic Coupling 2500Vrms 1 Channel 20-SSOP-BW I teie nei - Whakaputanga Whakaeke 5A, 1A
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa - Aratau Tae Maeatanga Maama (Min) 100kV/µs