BM2LB300FJ-CE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BM2LB300FJ-CE2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BM2LB300FJ-CE2
Kaihanga / Waitohu: LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga hua THE BM2LB300FJ-C IS AN AUTOMOTIV
Ngā Rauemi: BM2LB300FJ-CE2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BM2LB300FJ-CE2
Tau Wae BM2LB300FJ-CE2 Kaihanga LAPIS Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 77901 pcs Pepa Raraunga BM2LB300FJ-CE2.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Ngaohihi - Tae 3 V ~ 5.5 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP-J
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Roto I (Tono) 300 mOhm
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa Low Side Ētahi Ingoa BM2LB300FJ-CE2DKR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Tau o nga Hua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga -
Tiaki Whakamutunga Over Current, Over Temperature Nama - Whakaputa (Max) 1.7A